Backstage sesja dla klubu Enklawa

Jeden z pięknych wrześniowych, upalnych dni. Studio Tęcza na Rydygiera.

Stylista włosów- Mariusz Szymojko. Konstruuję na głowie modelki niepowtarzalną kompozycję. Prawdziwe dzieło sztuki, ozdobione kwiatami. Z niesamowitą precyzją i starannością powstaje niesamowita przestrzenna konstrukcja.

backstage1

 

 

 

 

Na kolejnym zdjęciu można podziwiać jak wygląda sztuka malowania ciała. tego typu forma , namalowana na ciele wymaga ogromnej precyzji i staranności. Dzięki czemu efekt wizualny jest zamierzony.

backstage3

 

backstage4

Następnie tylko drobne poprawki i można robić makijaż.backstage5

 

 

 

Specjalistka od makijażu Anna Rącka , używając najlepszych kosmetyków , wyczarowuje doskonale dopasowany do całości make-up. Efekt można podziwiać na zdjęciu.

backstage6

About Emilia Obłękowska

Dyplomowana stylistka.Od kilkunastu lat specjalizuję się w szeroko pojętym malowaniem i ozdabianiem ciała obejmującym takie dziedziny jak bodypainting ( w tym bodypainting uv, show taneczne),face painting-malowanie gości na eventach. Show na żywo-pokaz malowania ciała- eventy,imprezy firmowe: makijaż ciała wykonany na hostessach w tym malowanie logotypów na ciałach modelek,promujacych dany brand- atrakcje na targi,eventy.
This entry was posted in Blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>