Backstage - Gala KSW/ Torwar

"Za kulisami"

Miejsce: Warszawa- Gala Ksw

Modele, makijażystki, stylistki, fryzjerki. Przygotowania trwają. Dziewięć pięknych dziewczyn , wymalowane tyko w gorsety i seksowną bieliznę, będą przechadzać się po auli pięknego stadionu Legii , zachęcając do odwiedzin w jednym z ekskluzywnych klubów dla Panów.

Na zdjęciach możecie Państwo podziwiać przygotowania , w których biorą udział nasze piękne mode;li i cala ekipa profesjonalistów dbających o każdy szczegół stylizacji.

malowanie, cialo, gorset, toplessDSC_5019

About Emilia Obłękowska

Dyplomowana stylistka.Od kilkunastu lat specjalizuję się w szeroko pojętym malowaniem i ozdabianiem ciała obejmującym takie dziedziny jak bodypainting ( w tym bodypainting uv, show taneczne),face painting-malowanie gości na eventach. Show na żywo-pokaz malowania ciała- eventy,imprezy firmowe: makijaż ciała wykonany na hostessach w tym malowanie logotypów na ciałach modelek,promujacych dany brand- atrakcje na targi,eventy.
This entry was posted in Blog.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>