Żywa kartka -orginalny prezent-kartka Bożonarodzeniowa, Noworoczna, Okolicznościowa

 

Chcesz niezwykły prezent swoim najbliższym? Zaskocz swoich bliskich: znajomych i przyjaciół wyślij im „żywą kartkę” e-mailem.. My namalujemy ja na Tobie lub na profesjonalnej modelce.

„Żywa kartka” to oryginalna propozycja dla osób, które chcą podarować coś wyjątkowego na różne okazje takie jak urodziny, imieniny, rocznice i inne święta. Taki prezent możesz daćbody art, malowanie na ciele, malowanie ciała komuś, kto czasem jest daleko, A JEDYNY KONTAKT TO EMAIL.

Malujemy dowolny wzór na ciele, fotografujemy, zrzucamy na komputer i już. Kartka gotowa do wysłania.

Co zyskujesz:

-Pomysł na super prezent dla każdego, bez poczty, znaczków- wystarczy tylko adres email.

- Wspaniałą pamiątkę uwiecznioną na fotografii, bez dodatkowych kosztów

- Oryginalny sposób ,żeby pokazać się na portalach społecznściowych i zebrać setki lajków

- Możesz zaskoczyć nietuzinkowym pomysłem ukochaną osobę i zyskać jej podziw i wdzięczność

Malujemy wyłącznie profesjonalnymi farbami do charakteryzacji, zmywalnymi szybko wodą z mydłem. Farbki To najlepsze farby pod względem jakości, dostępne na rynku amerykańskiej firmy Mehron. posiadają atesty, są hipoalergiczne.

I propozycja dla zakochanych:

malowane na ciele, zywe kartki, zmywalne farby

zywa kartka

About Emilia Obłękowska

Dyplomowana stylistka.Od kilkunastu lat specjalizuję się w szeroko pojętym malowaniem i ozdabianiem ciała obejmującym takie dziedziny jak bodypainting ( w tym bodypainting uv, show taneczne),face painting-malowanie gości na eventach. Show na żywo-pokaz malowania ciała- eventy,imprezy firmowe: makijaż ciała wykonany na hostessach w tym malowanie logotypów na ciałach modelek,promujacych dany brand- atrakcje na targi,eventy.
This entry was posted in Blog and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>