Bodypainting- Targi- firma Drukomat

2015 rok, luty. Na na targach Remadys 2015 w dniach 4,5,6 lutego można było podziwiać dwie kolorowe Panie.

Ich "kolorowe przepranie" to nie tkanina, ubranie, tylko makijaż ciała.

W ten oto sposób pracownicy firmy Drukomat chcieli zaprezentować swój najnowszy lejałt na tegorocznych targach.

O zmienię wizerunku hostess zadbałam osobiscie. Asystowała mi Anna modelki, hostessy na targi targi_306hostessa, makijaz ciala na targach i Karolina Motylewska.

Materiał sfotografował Bartek Bobkowski

Poniżej w galerii możecie podziwiać oryginalny makijaż ciała modelek, które wdzięcznie pozowały do zdjęć niczym na profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Całe widowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem na targach , czyniąc to stanowisko najbardziej obleganym.

Ogólnie tego typu wyróżniające się modelki są najchętniej oglądanymi działami na targach , eventach, czyniąc bodypainting nowatorską sztuką przyciągającą rzesze zainteresowanych.

 

 

About Emilia Obłękowska

Dyplomowana stylistka.Od kilkunastu lat specjalizuję się w szeroko pojętym malowaniem i ozdabianiem ciała obejmującym takie dziedziny jak bodypainting ( w tym bodypainting uv, show taneczne),face painting-malowanie gości na eventach. Show na żywo-pokaz malowania ciała- eventy,imprezy firmowe: makijaż ciała wykonany na hostessach w tym malowanie logotypów na ciałach modelek,promujacych dany brand- atrakcje na targi,eventy.
This entry was posted in Blog and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>