Elegancki garnitur - Hotel Warszawianka. Listopad 2014

W hotelu Warszawianka  na początku listopada 20014 r. przy okazji targów organizowanych w Jachrance ,wystąpiła modelka w oryginalnym eleganckim stroju - czarnej marynarce namalowanej na ciele.

Tego typu bodypainting spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników targów, ponieważ z daleka do złudzenia przypominał prawdziwy strój, a dopiero z bliska widać bylo  że strój pokrywa ciało jedynie jako farba. Dlatego też eleganckie garnitury czy fraki cieszą się ogromnym powiedzeniem i tym samym są jednymi  najczęściej odwzorowanych na ciele.

Poniżej można podziwić efekt , który wyraz z odwzorowanym logotypem firmy , staje się doskonałą nietuzinkową reklamą brandu czy produktu.

 

warszawianka lovo

About Emilia Obłękowska

Dyplomowana stylistka.Od kilkunastu lat specjalizuję się w szeroko pojętym malowaniem i ozdabianiem ciała obejmującym takie dziedziny jak bodypainting ( w tym bodypainting uv, show taneczne),face painting-malowanie gości na eventach. Show na żywo-pokaz malowania ciała- eventy,imprezy firmowe: makijaż ciała wykonany na hostessach w tym malowanie logotypów na ciałach modelek,promujacych dany brand- atrakcje na targi,eventy.
This entry was posted in Blog and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>