WOŚP- Pokaz na uroczystej Gali w OSiR Wołomin

12 stycznia 2014 r.w Ośrodku Sportu i rekreacji w WOŁOMINIE miałam ogromną przyjemność przeprowadzić  show na żywo przybliżający piękną sztukę  malowania ciała .

W ramach zbiórki pieniędzy na WOŚP zostałam zaproszona przez tamtejszy sztab , żeby wspomóc  tamtejszą uroczystość i wnieść swój wkład do tak szczytnego celu.

Pomysłodawcą mojego występu był Kuba Łukasz Biesiada. Najpierw w Ogromnej Hali w Wołominie przeprowadziłam pokaz bodypaintingu na profesjonalnej modelce Dominice Domi Kostro.

Pokaz ozdabiania ciała przybliżył widzom tę piękną sztukę, a ja miałam okazję zaprezentować wyjątkowy wzór namalowany na żywo na ciele.

I tak po gorąco przyjętym pokazie malowania ciała, piez ponad godzinę rozdawałyśmy autografy i odpowiadałyśmy na pytania związane z rożnymi zagadnieniami z zakresu makijażu ciała.

Następnie wraz z całym sztabem pojechałyśmy do głównego Studia WOŚP na Woronicza. Byłyśmy gorąco przyjęci przez całą ekipę, jak i również samego Jurka Owsiaka.

Zdjęcia z tej wyjątkowej  relacji w TVP ogólnopolskiej można obejrzeć poniżej.

2

WOSP- uroczysta gala TVP- Bodypainting

malowanie ciała

WOSP- uroczysta gala TVP- Bodypainting

4

WOSP- uroczysta gala TVP- Bodypainting

5

WOSP- uroczysta gala TVP- Bodypainting

6

WOSP- uroczysta gala TVP- Bodypainting

 

About Emilia Obłękowska

Dyplomowana stylistka.Od kilkunastu lat specjalizuję się w szeroko pojętym malowaniem i ozdabianiem ciała obejmującym takie dziedziny jak bodypainting ( w tym bodypainting uv, show taneczne),face painting-malowanie gości na eventach. Show na żywo-pokaz malowania ciała- eventy,imprezy firmowe: makijaż ciała wykonany na hostessach w tym malowanie logotypów na ciałach modelek,promujacych dany brand- atrakcje na targi,eventy.
This entry was posted in Blog and tagged , , , .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>